Nazywam się Miłosz Krzewina i fotografuję od 2006 roku. Fotografia to przede wszystkim moja pasja, a zarazem praca, którą wykonuję z wielką przyjemnością. Kolejne śluby, kolejne sesje i kolejne reportaże utwierdzają mnie w przekonaniu, że fotografowanie to właśnie to, co chcę robić. Doświadczenie, które nabyłem pozwala mi fotografować coraz lepiej. Podejmując się wykonania fotoreportażu kieruję się Państwa oczekiwaniami i wizjami, tak, aby efekt końcowy był taki jak zaprojektowali Państwo w swoich myślach.

Fotografując ceremonie w kościele, Urzędzie Stanu Cywilnego, przygotowania czy wesela staram się nie używać flash-a, aby nie rozpraszać Państwa oraz gości. Nie biegam także wokół Pary Młodej nakazując patrzeć we wskazany kierunek. Zależy mi na tym, aby nie przeszkadzać, ponieważ szanuję to, że dla Was to jeden z najważniejszych dni w życiu i chcę, abyście na zdjęciach wyglądali naturalnie.

Fotografuję głównie w Wielkopolsce, jeśli jednak Państwa ślub będzie odbywał się gdzie indziej, również zapraszam do kontaktu- nic nie stoi na przeszkodzie, aby wpakować sprzęt do auta i pojechać w świat!

Każdy reportaż i sesję wyceniam indywidualnie. W zależności od Państwa oczekiwań i formy przekazania zdjęć.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia galerii na stronie internetowej oraz do zajrzenia na mój profil na facebook-u.

 

 

Miłosz Krzewina